saten-yuz-germe

Boyun Estetiği

İnce deriye sahip olan bu bölgede ameliyatsız boyun germe işlemleri açısından bakıldığında pek fazla alternatif bulunmamaktadır. Günümüzde kremler, mezoterapi, botox ve dolgunun dışında birde pdo ipler ile ameliyatsız boyun germe işlemleri yapılmaktadır. Her ne kadar bu işlemler minimal de gözükse ufak iğnelerden korkan ya enjeksiyon istemeyen kişiler için çözüm üretiyoruz. Boyun bölgesindeki derinin ince ve hassas olmasını öngörerek cildin sıkılaşmasını derinin elastikiyenin onarılmasını ve kırışıklıkların giderilmesini sağlayabilmekteyiz.

Uygulama Avantajları

BTL Exilis Elite cihazı hem radyofrekans hem ultrason içeren ve bu iki teknolojiyi birlikte eş zamanlı veren tek teknolojidir. Bunun avantajını kullanarak diğer uygulamalardan her zaman daha önde diyebiliriz. Çünkü cihazlı uygulamalarda alternatif düşünüyorsanız ya radyofrekans ya da ultrason ile işlem yapılacaktır. Ancak ikisini aynı anda kullanamayacağınız için hem seans sayılarınız artacak hemde birisinin etkisini diğeri ile bozarak toplam etkinliği azaltma riskiniz her zaman olacaktır. BTL Exilis Elite ile yapmış olduğumuz Saten Yüz Germe® işlemindeki uygulama başlığı göz kapağına dahi uygulanabildiği için güvenli bir uygulamadır. Boyun bölgesinde oluşturulan sıcaklık 43 dereceyi geçmez ve cildinizi bu sıcaklık yakmaz. Sıcak bir spa taşının boynunuzda yaklaşık 16 dakika dolaştırıldığını hissedeceksiniz. Uygulama esnasında ya da sonrasında ağrı ya da acı kızarıklık morluk yanma gibi günlük hayatınızı kısıtlamalar ile karşılaşmazsınız. Uygulama yaz kış yapılabilmekte olup cilt renginiz bronz olmanız ya da güneşe çıkmama gibi uyarılar içermez. Boyun germe ameliyatı olmaktan çekinen, boyun estetiği için kendisine çözüm arayan, dışarıdan bir maddenin etkisine güvenmeyen ya da korkan kişiler için en güvenli ameliyatsız boyun germe işlemi diyebiliriz.

BTL Exilis Elite 53 farklı ülkede güvenle kullanılmakta olup son son üç yıldır bir çok ülkede En İyi Kırışıklık Giderme Cihazı ya da uygulaması ödüllerini almıştır. FDA tarafından “Wrinkle Reduction” (Kırışıklık Giderme) onayı bulunmakta ve uygulamalar ile ilgili bir çok klinik çalışmaya sahiptir. Ülkemizde 11 farklı ilde 3000 den fazla uygulama ile en fazla uygulanan anti aging işlemi olmuştur.

“Boyun Estetiğinde Saten Etkisi için haftada 1 toplam 4 seans sadece 20 dakikanızı ayırmanız yeterli.”

Not: BTL Exilis Elite ile yapılan Saten Yüz Germe uygulaması Türk Patent Ens tescil edilmiş olup sadece www.satenyuzgerme.com web sayfasında bulunan uygulayıcı kliniklerde yapılmaktadır. Bu klinikler dışında Saten Yüz Germe uygulaması yaptığını iddia eden yerlere itibar etmeyiniz. Sağlığınızı ve cildinizi riske atmayınız.

Boyun Germe BTL Exilis Elite Öncesi 4 seans Sonrası

ameliyatsız boyun germe btl exilis eliteameliyatsız boyun germe btl exilis elite sonrası