göz çevresi estetiğiGöz Çevresi Kırışıklıkları

İş yaşantısında olsun özel hayatta olsun göz çevresi estetiği ile her zaman ilk dikkat çeken ve etki bırakan gözlerdir. Kişiler arasında kurulan ilk bağ gözler olduğu için bu bölgenin bakımı da bir anlamda o kadar önemlidir. Bu güne kadar ince derisi ve hassasiyeti sebebi ile göz çevresi sadece enjeksiyonlu işlemler ile toparlanabilmekteydi. Teknolojinin bize yeni kazanımı göz kapağı ve çevresinde artık klinik çalışmalar ile sonuçlarının onaylandığı bir cihazın olması. Dünyada göz kapağı ve çevresinde kırışıklık giderme, göz altı torbalanması ve morluğunda kolojen artışına bağlı azalma, üst göz kapağında da toparlama yapan tek onaylı sistemdir.

İşlem Nasıl Yapılıyor

Haftada 1 toplamda 4 seans uygulanmatır. Göz çevresindeki cildin yeni kolojen oluşumuna destek sağlayıp gençleşmesini, sıkılaşmasını ve kırışıklardan yoksun saten gibi bir görünüme kavuşmasına yardımcı olmakta. Uygulama esnasında ve sonrasında kesinlikle ağrı sızı ve acı olmaması, kişilerin günlük yaşantılarına devam edebiliyor olması ve sonuçların hemen gözle görülür şekilde belirgin olması en büyük avantajları. İşlemin herhangi bir yan etkisi olmadığı klinik çalışmalar ile desteklenmiş, başarı oranının yüksek olması ve hiç bir şekilde doğallığı bozmadan gençleşme sağlıyor olması sebebi ile uygulama yaptıran kişiler tarafından, son iki yıldır Avrupa ve Amerika da en iyi anti aging ve kırışıklık giderme ödüllerine layık görülmüştür.

Kombinasyonlar

Ameliyatsız Saten Yüz Germe işlemi botox ve dolgu ile kombine edildiği zaman hem sert mimik çizgilerinden kurtulmayı hemde doğal görünüm bozulmadan daha sıkı daha canlı ve daha sağlıklı SATEN gibi bir görünüme kavuşmayı sağlamaktadır.

İletişim açısından göz teması önemlidir. Göz temasında daha etkileyici olmak ve kırışıklık dışında göz altı torbalanması ya da üst göz kapağınızdaki düşüklükten kurtulmak için ağrısız acısız günlük yaşantınıza devam edebileceğiniz ve uygulama sonunda kendinizi daha iyi hissedeceğiniz saten yüz germe ile göz çevresi estetiği size ilk göz temasında avantajlı konuma getirecektir. Uygulamayı yaptığımız BTL Exilis Elite cihazı göz çevresindeki estetik görünüm ve kırışıklık giderme için Amerika Sağlık Örgütü FDA den spesifik onaya sahiptir.