Saten Yüz Germe Sonuçları2018-04-08T21:28:43+00:00

Saten Yüz Germe™ Sonuçları

Neden Saten Yüz Germe™ ?

BTL Exilis Elite ile Patentli Saten Yüz Germe™ sonuçlarından bahsetmeden önce işlemi kısaca anlatmak gerekir ise Tüm Dünyada 54 farklı ülkede başarı ile kullanılmaktadır. Hem radyofrekans hem ultrason enerjisini birlikte kullanan BTL Exilis Elite sistemi sonuç odaklı olarak cildin tüm katmanlarında gençlik sağlamaktadır. Sadece radyofrekans teknolojisini kullanan cihazlar ile yapılan işlemlerin sonuçları çok yüzeyel kalırken buna bağlı olarak ince kırışıklıklarda başarılı olabilmekte ve uzun vadeli sonuç verememektedir. Sadece ultrason kullanımında ise yüksek derecede ısı oluşturularak agresif işlem yapılmakta ve iyileşme süresi olan 3 ay beklenmektedir. Cilt altı katmanlarda iyileşmenin beklenmesi ve cilt yüzeyinde etkinin geç görülmesi gibi dez avantaları bulunurken. BTL Exilis Elite cihazı ile yapılan işlemlerde iki teknolojinin artıları kullanılmaktadır. Cilt altı SMAS dokuya kadar homojen ve eşit olarak iletilen enerji makisimum 42 C lik bir ısı oluşturur bu ısı ise yağ dokusunu eritemez bu yüzden diğer radyofrekans ve ultrason cihazları ile yapılan agresif tek seanslık işlemlerde risk oluşturan yüzde yağ kaybı riski bulunmamaktadır. Ancak gıdı gidermek için uygulama yaptırmak isteyen kişilere vücut başlığındaki yağ azaltma protokolü ile işlem yapılabilmektedir. Yüz başlığı ile yapılan işlemde enerjinin oluşturmuş olduğu 42 derecelik ısı eşit olarak dağılım gösterdiği içinde fokuslu ultrasonlarda ki 1,5 / 3 / 4,5 mm gibi sabit derinliklerde değil en üst katmandan en alt katmana kadar ısıya bağlı kolajen artışı sağlanmaktadır. Bu yüzden işlem patentlenmiş ve Tüm Dünya’da son 4 yıldır En iyi Anti Aging ve Kırışıklık Giderme Ödüllerinin sahibidir.

Risk olmadan, kendi kolajenlerininizin yaratacağı gençliğe yardımcı olan bu sistemde geri dönüş yoktur. işlem sonunda gençleşdiğiniz yaştan devam edersiniz tekrar eski halinize geri dönüş mümkün değildir. Bu yüzden ülkemizde de 14 farklı ilde 3000 den fazla uygulama yapılmış ve memnuniyet oranı yüksek olmasından dolayı bu sayı giderek artmaktadır.

Dikkat Edilmesi Gereken Önce Sağlık

Saten Yüz Germe™ Sonuçlarında bir sene içerisinde kişilerin tekrardan uygulama yaptırmak istemelerinin nedeni beğenmiş oldukları etkinin devamının geleceğinin bilinmesidir. Ayrıca güvenilir olması asimetri ve yağ kaybı riskinin bulunmaması uygulayıcıya bağlı hataların olmaması gibi bir çok etmen tercih sebebiyetini göstermektedir. Çoğu uzak doğu ve Kore malı sistemlerin uluslar arası kullanımı bulunmadığı gibi herhangi bir onayları da mevcut değildir. Cildinizi güzelleştirmek isterken kalıcı hasarlara yol açabileceğinizi unutmayın. Amerika Sağlık Örgütü FDA bu anlamda kişi sağlığına bir zararı olmadığına dair onay verdikten sonra yapılacak işlem ile ilgili spesifik onay vermektedir. BTL Exilis Elite cihazının “wrinkle reduction” “Kırışıklık Giderme” onayı ile birlikte ayrıca “Periorbital wrinkle Reduction” “Göz Çevresi Kırışıklık Giderme” onayı bulunmaktadır. Klinik çalışmaları olmayan ve FDA onayı olmayan sistemler ile yüzünüze vereceğiniz zararların asimetri, yağ kaybı ve sinir hasarı olduğunu bilmelisiniz. Bu yüzden Doktor olmayan salon ve merkezlerde BTL Exilis Elite Saten Yüz Germe™ işlemi yapılmamaktadır. Bu site içerisindeki uygulayıcı kliniklerin dışında Saten Yüz Germe™ yaptığını söyleyen yerlere itibar etmeyiniz. Sağlığınız önceliğimizdir.

Geri Dönüşler

Ülkemizdeki Dermatoloji kongrelerinde yapılan sunumlarda uygulama yapılmış kişilerin geri dönüşlerinde kişilerin çevrelerinden “Yüzüne ne yaptırdın sende bir şey var ?” “Cildin çok diri duruyor ne yapıyorsun?” “Yanaklarındaki 20li yaşların verdiği bir pembelik var ne yaptırıyorsun?” bu tarz etkileşimlerin olduğu tüm uygulayıcı kliniklerimiz tarafından da teyit edilmektedir. Ayrıca popüler kesimin Saten Yüz Germe™ yi tercih etmesinin sebebi uygulama yaptırdıktan sonra mimiklerinin değişmediği görünüşünde en ufak bir agresif değişikliğin olmadığı ve bir şey yaptırmış ama ne diye insanların sordukları bir işlem olmasıdır.

Ülkemizdeki yasal koşullara bağlı olarak Uygulama Sonuçları paylaşmak yasak olduğu için, Uluslararası klinik çalışmalarda izinleri alınmış ve patentlenmiş uygulama sonuçlarını burada paylaşabilmekteyiz.

Saten Yüz Germe™ Sonuçları

Saten Yüz Germe Sonuçları Resimleri büyütmek için üzerini tıklayabilir slayt şeklinde görüntüleyebilirsiniz.

Uygulayıcı Kliniklerin Bilgileri

Saten Yüz Germe™ Sonuçları nı içeren yukarıdaki fotoğraflar başka bir cihaz ya da uygulama adı altında kullanılamaz. Hakları Saklıdır.